Zaznacz stronę
Dobór soczewek kontaktowych miękkich i twardych
Parujące okulary, spadające oprawki podczas uprawiania sportu czy też chęć zmiany swojego wyglądu – to tylko niektóre sytuacje, w których soczewki kontaktowe mogą przyjść z pomocą. U nas dobierzesz soczewki kontaktowe na każdą okazję!

Prawidłowy dobór soczewek kontaktowych to podstawa zadowolenia, dobrego widzenia a przede wszystkim zdrowych oczu.
Podczas wizyty pod kątem doboru soczewek kontaktowych poza standardowym badaniem wzroku dowiesz się jak zakładać, ściągać, pielęgnować i prawidłowo użytkować soczewki. Podstawą prawidłowego doboru soczewek jest komfort użytkowania i na tym nam najbardziej zależy. Od wielu lat pracujemy na produktach firmy Alcon i CooperVision – są one gwarantem jakości i nowoczesności w świecie technologii soczewek kontaktowych.

Rodzaje dopasowywanych soczewek kontaktowych:

  • sferyczne
  • dla osób z astygmatyzmem
  • multifocalne – soczewki kontaktowe „progresywne” zapewniające dobre widzenie zarówno z daleka jak i bliska
  • soczewki specjalistyczne – kolorowe, okluzyjne,
  • soczewki sztywne – skleralne, rogówkowe – dedykowane dla osób z np. stożkiem rogówki, nieregularnościami rogówki, zespołem suchego oka, po zabiegach laserowej korekcji wzroku.

W ofercie posiadamy magazyn soczewek kontaktowych zarówno jednodniowych (Dailies Aqua Comfort Plus) jak i miesięcznych (AirOptix Hydraglyde), które są dostępne od ręki. Oferujemy również szeroką gamę płynów do soczewek kontaktowych.